Tim van der Zalm, de manager van de Haagse band Di-rect, is samen met de muzikant Emil Landman een eigen platenmaatschappij begonnen.
De twee werken al zo'n zes jaar samen. "Maar ik durf wel te zeggen dit het spannendste is wat tot nu toe hebben gedaan", aldus de kersverse platenbaas Tim van der Zalm. "Na jarenlang aan de andere kant van de tafel te hebben gezeten, is het nu tijd om onze ervaring te delen met andere artiesten. Met inspirerende mensen mooie dingen maken, dat is het uitgangspunt."
Emil: “De afgelopen jaren hebben we vaak gedacht, als het aan ons had gelegen, hadden we dat toch net even wat anders aangepakt. Goed, dat is makkelijk kletsen, dus tijd om de daad bij het woord te voegen.”
Onder de labelnaam 'Labeltje Labeltje' zullen de komende tijd onder andere songs worden gereleased van Wodan Boys, Figgie, Vlure en Emil Landman zelf.